Подарункові сертифікати

Подаруйте дорогим для Вас людям подорож, про яку так давно мріяли і вони довгі роки з теплотою будуть згадувати цей приємний подарунок.

Переваги туристичних сертифікатів:

1. Щасливий володар сам вибере собі тур (дату, напрямок, готель).
2. Ми можемо запропонувати найширший вибір турів: пляжні, екскурсійні, гірськолижні, круїзи, паломницькі, VIP-пропозиції і круїзи. Організуємо подорож в будь-яку точку світу!
3. Вартість сертифіката може бути будь-якою. Ви самі вибираєте його номінал. Якщо ціна обраного туру буде вище номіналу сертифіката – не проблема! Власник туристичного сертифіката може просто доповнити його до реальної вартості туру будь-яким зручним для нього способом.
4. Туристичні сертифікати – це відмінний спосіб преміювати кращого працівника Вашої компанії або використовувати в якості системи заохочення клієнтів.
Подарувати подорож – це просто!

Придбати туристичний подарунковий сертифікат нашого турагентства може будь-яка людина або організація. Форма оплати – на Ваш вибір: готівковий або безготівковий розрахунок, банківська карта.

Власник подарункового сертифіката на подорож може придбати один або кілька турів для себе і своїх супутників на загальну суму, що дорівнює номіналу сертифіката, при необхідності зробивши доплату. Сертифікат на путівку може бути використаний необмежену кількість разів протягом терміну його дії, поки вся сума не буде вичерпана. Для власника подарункового сертифіката путівка може бути підібрана як за кордон, так і по Україні – все залежить від бажання власника.

Гарно оформлений подарунковий сертифікат стане вдалим і незабутнім подарунком, а його володар обов’язково оцінить прекрасний смак дарувальника.

Напишіть нам

Заповніть заявку і отримаєте персональну добірку дешевих турів!

Зателефонуйте нам

+38 067 320 28 44

Адреса

м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 10, оф. 5

Режим роботи

Пн – Сб: 9:00-19:00

E-mail

sale@ittour.com.ua