про агентство

Про нас

Ми зробимо все, щоб Ви отримали незабутній відпочинок і масу позитивних емоцій.

Наш сайт пропонує всю необхідну інформацію про подорожі, а наші фахівці допоможуть вирішити будь-які запитання, чи то отримання візи або оформлення гарячого туру. Важливо відзначити, що туризм – це наша стихія; менеджери нашого туристичного агентства об’їхали півсвіту, щоб на собі відчути якість сервісу в тій чи іншій країні – тепер ми можемо з упевненістю гарантувати якість пропонованих вам послуг!

Ми туристичне агентство, яке вже понад двадцять років дарує позитивні емоції і незабутні спогади від закордонних подорожей жителів. Спеціалізація – організація пляжного, гірськолижного, екскурсійного, екстремального або будь-яких інших поширених видів відпочинку за кордоном. Співробітники фірми здатні в повній мірі задовольнити запити клієнтів.

Історія успіху

Історія компанії почалась тоді, коли після подорожей по різних країнах народилась ідея створення туристичної компанії в якості джерела інформації для інших людей.

Наша команда

Наші досвідчені менеджери-консультанти допоможуть організувати і грамотно розпланувати подорож, надавши надійний і грамотний туристичний сервіс. Співпраця з нашою командою фахівців дає нашим клієнтам можливість бути впевненими в тому, що всі їх запити будуть виконані вчасно.

напрямків

років на ринку

надійних партнерів

задоволених клієнта

Чому вибирають нас?

Наша пристрасть – організовувати подорож та дарувати незабутні спогади.

Надійні партнери:

Хороших партнерів за кордоном фірма шукає роками, і в результаті з нами залишаються тільки найкращі та найнадійніші партнери.

Повна підтримка:

Звернувшись до нас, Ви отримуєте повну підтримку, починаючи від підбору туру і закінчуючи радою про те, що взяти з собою в подорож.

Індивідуальний підхід:

Клієнти турагентства можуть скористатись пакетною послугою, або ми оформимо індивідуальний тур, в повній відповідності з побажаннями.

Індія

Колиска найдавнішої цивілізації, батьківщина буддизму та індуїзму – сьогодні вона займає друге місце на планеті за чисельністю населення і продовжує закохувати в себе мандрівників, що прагнуть неймовірних відкриттів.

Греція

У наш час Греція – це один з найпопулярніших і безпечних туристичних напрямків: за останні 20 років тут відбулося значний розвиток туристичної інфраструктури. Неповторна атмосфера країни сприяє незабутньому і приголомшливому відпочинку.

Домінікана

Ця країна не залишить байдужим навіть найвибагливішого туриста. Адже не дарма саме тут знімали знамениту рекламу «Баунті». Якщо Ви вже бачите себе на теплому піску перлового пляжу – бронюйте тур в Домінікану прямо зараз!
Відпочивали з чоловіком в Іспанії. Готель за свої гроші просто чудовий. Ми самі з Полтави і порадувало, що ні з оплатою, ні з документами ніяких проблем не виникло. Окремо хочу виділити Анну, яка допомагала нам з вибором туру.
Спасибі за відмінний відпочинок в Єгипті! З вашим агентством подорожуємо вдруге. Особливо хотілося б відзначити роботу нашого менеджера Ірини. Нам підібрали чудовий готель в Шарм Ель Шейху, надала всю необхідну інформацію.
Гарний, новий офіс, поруч з метро видно, що компанія серйозна. Приємно провести час в залі очікування, де ти можеш почитати або ж випити чашечку чаю або кави. Приємні, усміхнені і ненав’язливі співробітники. Буду рекомендувати Вас друзям!

Напишіть нам

Заповніть заявку і отримаєте персональну добірку дешевих турів!

Зателефонуйте нам

+38 067 320 28 44

Адреса

м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 10, оф. 5

Режим роботи

Пн – Сб: 9:00-19:00

E-mail

sale@ittour.com.ua