м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 10, оф. 5

Країни

Тури від 350€

Греція

Величні пам’ятки античності, узбережжя, оповиті міфами і легендами, та морські хвилі барви бірюзи – все це чекає на Вас у Греції, землі давніх богів і героїв, а також – країні сиру, вина, запальних танців і відкритих людей.

Тури від 315$

Єгипет

Велика кількість розваг під час відпочинку тут вражає різноманітністю – тут можна поєднувати розслабляючий пляжний відпочинок з подорожами до історичних місць, відкрити для себе захоплюючий підводний світ.

Тури від $743

Індія

Колиска найдавнішої цивілізації, батьківщина буддизму та індуїзму – сьогодні вона займає друге місце на планеті за чисельністю населення і продовжує закохувати в себе мандрівників, що прагнуть неймовірних відкриттів. 

Тури від 446$

Йорданія

Відпочинок підійде сімейним туристам, охочим оздоровитися і омолодитися в спа-центрах з потужним арсеналом цілющих вод і грязей, та познайомитись з пам’ятниками, більшість з яких пов’язана з біблійними сюжетами.

Тури від $979

Мальдіви

Для відпочинку є все: тиша і спокій, красива природа, багатий підводний світ. А ще те, без чого всі переваги курорту згасають в очах туристів – хороші готелі і високий рівень сервісу. Місце, де все спонукає до блаженства.

Тури від 398$

ОАЕ

Розпечена пустеля межує з прохолодою океану, суперсучасні мегаполіси знаходяться в безпосередній близькості від стародавніх руїн. Цей напрямок для всіх небайдужих до арабської екзотики і при цьому цінуючих комфорт.

Тури від 794$

Таїланд

Таїланд підлаштовується під смаки, тут Вас чекають розкішні апартаменти, шикарні ресторани, бездоганний сервіс, смачна їжа, екзотичні фрукти, теплі обійми хвиль, чарівна природа, сади орхідей і приємний клімат.

Тури від 240$

Туречинна

Це дивовижна природа, золоті піщані пляжі, мальовничі гори, яскраве сонце, а також кристально-чисте, ласкаве і тепле море. Відпочинок в Туреччині – це упорядковані готелі, що працюють за системою «все включено».

Тури від 808$

Шрі-Ланка

Острів-мрія, який зустрічає багатим буйством зелені, ароматом екзотичних квітів і пестить слух шумом океанських хвиль. Все це поєднується з комфортабельністю і високим рівнем обслуговування готелів на узбережжі.

Передзвонити?

[contact-form-7 404 "Not Found"]