м. Київ, вул. Хрещатик, буд. 10, оф. 5
Пн – Сб: 9:00-19:00

Єгипет

Єгиптяни роблять акцент на аромат, а не на гостроту страв: щедро використовують ароматичні трави, а ось пекучий перець – лише зрідка, щоб трохи відтінити смак. Національні м’ясні страви – це різноманітний кускус і рагу, з овочевих ж варто спробувати фалафель, «кошари» (рис, турецький горох, макарони, томатний соус) і класичний «фуль медамес» – тушковані боби з оливковою олією, цибулею і часником. Обов’язково спробуйте смаженого голуба, фаршированого кашею. Голубів в Єгипті спеціально розводять з гастрономічною метою.

Переваги Єгипту відомі кожному: якісний пляжний відпочинок круглий рік на Середземному і Червоному морях, розбавлений відмінним дайвінгом, плюс різноманітні екскурсії: піраміди, Сфінкс і Луксор. У багатьох готелів Єгипту є свій власний «домашній риф»: корали недалеко від пляжу, де можна помилуватися красою підводного світу. Але щоб повною мірою познайомитися з муреною, дельфінами, черепахами, рибами-наполеонами й іншими мешканцями моря, варто ризикнути і зануритися з головою.

Головних екскурсійних «фішок» у Єгипту рівно чотири, і вони всім відомі: піраміди, Сфінкс, храми Луксора і Долина царів. Зазвичай їх огляд включений в програму однієї екскурсії, відправитися на яку можна навіть з найвіддаленіших курортів країни (піраміди нерідко поєднують з відвідуванням Каїра). Є на що подивитися і в самій столиці – це численні мечеті, старовинні будівлі та найбільший ринок на Близькому Сході Хан-ель-Халілі. Єгипетські оазиси, які насправді є вельми гідними об’єктами для екскурсій, незаслужено обділені увагою. Три найближчих до Каїру оазису: Ель-Файюм, Бахарія з її гарячими джерелами і Біла пустеля поблизу Фарафра. Варто здійснити незабутній круїз по річці Ніл, на комфортабельному кораблі, заглянувши по дорозі в містичні храми, повні загадок фараонів – Асуан, Ком-Омбо, Есна або Едфу.